REFERENCE

Reference ČR a SR

Tato stránka je uzamknutá a přístupná pouze zaregistrovaným uživatelům. Aktuálně obsahuje 250 vybraných referenčních dodávek z České republiky a Slovenské republiky..

Reference jsou PŘÍSTUPNÉ A PLNĚ K DISPOZICI VŠEM VÁŽNÝM ZÁJEMCŮM po zaregistrování. Důvodem pro neveřejný přístup a plošné nezveřejnění referenčních dodávek je ochrana soukromí našich klientů. Protože se může jednat o poměrně citlivá osobní data - jméno, adresa a mnohdy nemovitý majetek značné hodnoty - nezveřejňujeme tyto údaje plošně, ale pouze pro zaregistrované konkrétní zájemce.

  • Zaregistrujte se tedy prosím a obratem obdržíte trvalý volný přístup ke stránce Reference, která se průběžně aktualizuje

Přihlášení pro již zaregistrované

Reference zahraničí

Kromě ČR a SR dodáváme naše produkty do evropských zemí i do zámoří. Největší stálé klienty (opakované celokamionové a celokontejnerové dodávky) máme v Maďarsku, Holandsku, Finsku a Kanadě.

Příklad největší realizované zakázky mimo ČR a SR - Státní závodiště Kincsem Park (Budapešť, MAĎARSKO):

dostihová dráha, extrémní provoz, standardní povrch ca 10-15 cm praný písek + textilie. Plocha dráhy ca 20.000 m2, celková dodávka ca 50.000 kg textilie HIPOSAFE Clever.